Najlepsze filmy dla nastolatków na Amazon Prime Video: Przegląd dostępnych tytułów

Nastolatkowie są wymagającą grupą odbiorców filmowych, co sprawia, że dobór odpowiednich tytułów do obejrzenia w gronie rówieśników może być trudny. Dlatego postanowiliśmy przyjrzeć się ofercie Amazon Prime Video i wybrać najlepsze filmy dla nastolatków, które są dostępne na tej platformie streamingowej.

Zajrzyj z nami na Amazon Prime Video i sprawdź, które filmy zobaczyć z przyjaciółmi!

1. “The Perks of Being a Wallflower” (2012) – film z ekranizacji bestsellerowej powieści Stephena Chbosky’ego, to doskonała propozycja dla nastolatków. Historia Charlie’ego, chłopaka, który zaczyna naukę w szkole średniej i szuka swojego miejsca w świecie, porusza ważne tematy takie jak przyjaźń, miłość i dorastanie.

1. “To wszystko” (2018) – film, którego premiera odbyła się zaledwie kilka lat temu, ale szybko zdobył uznanie widzów. Reżyseria i scenariusz, którymi zajęła się Greta Gerwig, oddają emocje i problemy z jakimi borykają się współczesni nastolatkowie. Film pokazuje to, co nazywamy kryzysem wieku średniego, zdeterminowanym przede wszystkim nawykiem do dysfunkcyjnego zachowania.

1. “Pogromcy duchów” (1984) – choć ten kultowy film jest starszy niż sami nastolatkowie, warto do niego wrócić. Historia trzech biznesmenów, którzy postanawiają założyć firmę, która będzie specjalizować się w łapaniu duchów, na pewno dostarczy dużo zabawy. Warto pamiętać, że film nie jest trudny do ogarnięcia i świetnie sprawdzi się na wieczornej imprezie ze znajomymi.

1. “Nerve” (2016) – film, który w ocenie wielu jest jednym z najlepszych dla dojrzałych (choć młodych) widzów. Historia nastolatków, którzy postanawiają wziąć udział w niebezpiecznej zabawie internetowej – “Nerwie”, roztacza przed nami fascynującą wizję tego, jak bardzo płynna granica między światem rzeczywistym a wirtualnym może okazać się niebezpieczna.

1. “8 Mila” (2002) – jeśli spojrzysz na chłopaka, wyglądającego jak Eminem, który kręci film wokół tematu dyskryminacji, to otrzymujesz 8 Mila. Historia chłopaka z Detroit, który ma marzenia o karierze raperki, ale musi zmierzyć się z trudną przeszłością i cieżkiu teraźniejszością, jest nie tylko mocna, ale też motywująca w skrajnie trudnej sytuacji. Skoro widzisz, że jest on na podobnym poziomie emocjonalnym do siebie, nie musisz zastanawiać się, czy przypadnie mu do gustu.

Podsumowanie:
Jeśli szukasz dobrych filmów dla nastolatków na Amazon Prime Video, mamy nadzieję, że nasza lista pokaże Ci, gdzie warto rozejrzeć się. Bez wątpienia każdy z wymienionych tytułów jest warty obejrzenia i może dostarczyć wiele emocji i refleksji. Niezależnie od tego, czy szukasz czegoś zabawnego czy emocjonującego, jedno jest pewne – na Amazon Prime Video z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Artykuł powstał we współpracy z www.bater.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *